Alla kategorier > Klänningar
Blommig klänning från boohoo
Blommig klänning från boohoo - 89 Blommig klänning från boohoo - 90

Blommig klänning från boohoo

Storlek: 34-36
Kategori: Klänningar
Märke: Boohoo

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd klänning från boohoo med prislapp kvar! Storlek 36 men passar även 34. Kan mötas upp i Malmö men även frakta köparen står då för frakten😊

Mathildakvist
Mathildakvist
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd blommig klänning från Boohoo - Säljer en superfin röd klänning från Boohoo med blommigt mönster. Den har volangdetaljer vid axlarna. Klänningen är i nyskick och har fortfarande etiketten kvar. 🌸
Blommig marinblå klänning från Boohoo - Supersöt marinblå kortklänning från Boohoo med bruna och vita blommor, puffärmar och snörning framtill. Perfekt för dig som gillar romantiska vibes och vill sticka ut lite extra. Lätt och skön att bära, passar perfekt till varmare dagar.
Helt ny blommig klänning från Boohoo - Säljer en helt oanvänd elegant klänning. Prislappen är kvar.
Blommig asymmetrisk klänning Boohoo - Supersnygg marinblå klänning från Boohoo med blommigt mönster och asymmetrisk fåll. Klänningen har breda axelband och är ärmlös, perfekt för sommarens alla tillfällen. Lätt och luftig känsla tack vare det tunna materialet.
Klänning boohoo - Ribbad brun klänning boohoo, längden kommer lite över knäna. Använd en gång. Storlek xs/s
Ny söt blommig klänning från boohoo - Helt ny röd, blommig klänning från boohoo. Den är bara testad och lappen sitter kvar. Är i storlek 38 men den är i strechigt material, så passar även som S (36).
Boohoo klänning - Säljer denna jätte fina långa klänningen från Boohoo då jag kände att den inte va min smak. Tänker att jag lägger ut den här innan ja skickar tbx den om någon vill ha den så slipper ni betala 80kr frakt från boohoo utan kan få den härifrån billigare
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning