Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning med omlott  - Marinblå klänning med rosa blommor. Storlek 34
Blå blommig omlott klänning  - Supersöt blå klänning med små vita blommor och volangdetaljer vid halsen. Perfekt för sommaren. Från marknad i Spanien därav ingen lapp med storlek , men skulle säga att de är S. Knappt använd, skrynklig pga den varit vikt så länge
Mörkgrön omlott-klänning - En mörkgrön knälång klänning med små vita blad från Vero Moda. Klänningen läggs omlott och knyts i midjan på vänster sida. Den har volangkant längst ned samt trekvartsärm 🌟 Sann till storleken 💞  (ALDRIG ANVÄND)  Längd: 95 cm Axel: 36 cm
Blommig långklänning med omlott - Säljer en vacker långklänning med blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har en omlott-design med smala axelband och en v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!🌷🌷
Omlott klänning - Helt ny aldrig använd fin grön klänning med omlott.
Omlott klänning  - Strl 36
Klänning omlott S  - Limen / bomull  Mycket fint skick  Turkos färg
Blommig omlott klänning
Blommig omlott klänning  - 89 Blommig omlott klänning  - 90 Blommig omlott klänning  - 91

Blommig omlott klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, endast provad. Lappar kvar på den! Såååå fin men tyvärr liteeee för liten för mig💔😭

Hanna
Hanna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Säljer en riktigt cool jacka ifrån Bikbok, med märket "Westhill, redbird" Jackan är en perfekt oversize jackan men står storlek XS i den vilket jag absolut inte tycker passar. Jag använde den som oversize! Färgen är något rosa och det är en perfekt höst/vårjacka.
 - En till klänning! Svart och tajt med fina detaljer. Jag brukar ha S men denna passar mig!
Klänning  - Superfin klänning som aldrig använts, endast testad.
 - Oanvänd, säljs för den inte passar
Leviströja - Oanvänd leviströja. Skulle säga att den är som storlek M
Kjol från bohoo  - Snygg kjol med slits. Oanvänd med lappen kvar.
Klänning från H&M - Superfin klänning från H&M.
Rosaklänning  - Fin klänning i oanvänt skick.
Rosa klänning  - Oanvänd endast testad. Snygg rosa färg 🥰Stretchiga i materialet  , skulle säga S/M i storlek
Vit kjol - Kort vit kjol med en liten slits. Oanvänd
Liknande annonser
Visa alla