Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå långklänning  - Perfekt till balen, bröllop eller annan högtid!  Supersnygg mörkblå långklänning från Shein Belle med smala axelband, omlott-detalj vid bysten och en hög slits på ena sidan. Klänningen har en elegant satinliknande yta och figurnära passform som ger en lyxig känsla.
Mörkblå långklänning - Säljer en elegant mörkblå långklänning i glansigt material med smala axelband. Har aldrig använts, ser helt ny ut.💙💙💙
Mörkblå glittrig långklänning - Snygg mörkblå långklänning med glittrigt tyg och smala axelband. Klänningen har en unik volangdetalj över axlarna som ger en cool och elegant look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren och trendig outfit.
Mörkblå långklänning med kedjedetalj - Snygg mörkblå långklänning med guldfärgad kedjedetalj och blått band runt halsen. Klänningen är ärmlös, har knyt i midjan och ett lätt, flowy tyg som ger en elegant look
Mörkblå långklänning - Mörkblå bandeau långklänning, aldrig använd!Prislapp kvar
Mörkblå långklänning - Säljer denna otroligt fina mörkblåa långklänning från club l london. Köptes för ca 2000kr och har bara använts en gång❤️ pris kan diskuteras
Mörkblå långklänning  - Säljer en mörkblå långklänning från SHEIN i storlek XS. Klänningen är figurnära med ärmlös design och har en enkel, stilren look utan mönster eller detaljer. Materialet är mjukt och stretchigt.
Mörkblå långklänning med paljetter Boohoo - Klänningen är från Boohoo. Den har lite stygn på sidan som gått upp, kan skicka bild vid förfrågan. Storlek 40.
Mörkblå långklänning
Mörkblå långklänning - 0 Mörkblå långklänning - 1

Mörkblå långklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Boohoo
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

59 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min snygg mörkblå balklänning med oneshoulder-design. Den har en slits på vänstra sidan. Endast använd en gång. Köpt på boohhoo. Enadast använd en gång. Skriv för fler bilder eller frågor.

Smilla Tjärnberg
Smilla Tjärnberg
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️