Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lång sommarklänning med slits
Lång sommarklänning med slits  - 89 Lång sommarklänning med slits  - 90 Lång sommarklänning med slits  - 91 Lång sommarklänning med slits  - 92

Lång sommarklänning med slits

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Orange

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Orange/brun sommar klänning som har slits vid benet. 🧡 Om det önskas kan jag ta fler bilder privat och visa de hur det sitter på♥️♥️

Viktoria Ayvalik
Viktoria Ayvalik
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lång sommarklänning  - Aldrig använt. Går att knyta fram och spänna så den håller upp sig. Väldigt lång den når nästan ner i marken på mig. Köpt på Gina Tricot och är storlek 38. Fin corallaktig färg.
Lång sommarklänning med slits  - Säljer en fin sommarklänning från H&M💕 säljer den då den inte kommer till användning, passar perfekt till sommarn
Orange lång klänning med slits - Snygg orange långklänning med halterneck och öppen rygg. Klänningen har en twistad detalj framtill, markerad midja, hög slits framtill och glimmrar i tyget. Mjuk och följsam i materialet, perfekt för bröllop eller bal. Pris går även att diskutera
Lång sommarklänning - Jag säljer min SÅ fina ”zebra” mönstrade långklänning från Gina tricot! Den sitter så mikrande på kroppen och är så skön! Använd 2 gånger! Den är inspirerad av adoore✨
Lång grå klänning med slits - Använt 2 gånger Skriv vid funderingar
Lång prickig klänning med slit - Köpte en klänning till min kompis student, hade endast på mig den 1 gång. Så i fint skick
Svart lång spetsklänning med slits - Snygg svart långklänning i spets med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har en genombruten spetsdesign och en hög slits på sidan som ger en extra touch. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och stilren look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.