Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Festklänning med mesh flera ställen
Festklänning med mesh flera ställen - 89 Festklänning med mesh flera ställen - 90 Festklänning med mesh flera ställen - 91 Festklänning med mesh flera ställen - 92 Festklänning med mesh flera ställen - 93

Festklänning med mesh flera ställen

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

bra skick, vet ej storlek men känns som en S/M. Den har mesh/spets på baksida och på sidan av klänningen samt armen. Den är väldigt fin och passar perfekt till utekvällar.

Amanda
Amanda
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart festklänning i mesh - Riktigt snygg klänning, mesharmar, vringas, söm i mitten på röven, dragsko på båda sidorna av höften.
Festklänning  - Säljer denna svarta festklänning. Står inte storlek, men skulle gissa att den är storlek m, då den inte passar mig perfekt. Jag har storlek xs/s. Klänningen har även puff på armarna. Köparen står för frakten!
Festklänning - Söt klänning perfekt till fest💕💕står ingen storlek men passar bra på mig som har s, kan även passa liten m!💕
Festklänning - Så himla fin, helt oanvänd för råkade beställa två!!!❤️
Festklänning  - Klänning från SHEIN  Använd 1 gång. Väldigt snygg och kort
Festklänning  - Hej! Säljer min fina festklänning från Urban outfitters. Köpt för 500kr och är bara använd en gång!
Festklänning  - Festklänning som har använts 1 gång, klänningen har inga skador och är som ny. Klänningen var dyr så att man får buda de man känner för är bra och att det passar för båda.🩷
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Ljusgul långklänning i satin - Snygg ljusgul långklänning i satin med smala axelband och öppen rygg med fina banddetaljer. Klänningen är endast använd en gång, och i fint skick❣️
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg