Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Festklänning
Festklänning - 89 Festklänning - 90 Festklänning - 91

Festklänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina festklänningen som kan användas som en brudtärnklänning vid bröllopstillfällen. Den har använts vid ett tillfälle och är i nyskick. Storlek 40 men passar även 38 Finns i Botkyrka, Stockholm

Mariah22
Mariah22
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festklänning - Elegant marinblå långklänning med glittrande paljetter. Klänningen har en smickrande passform och är ärmlös med en v-ringad design. Perfekt för festliga tillfällen. Kemtvätt. Har endast använts en gång!
Festklänning - Snygg mörkblå klänning med glittriga detaljer och v-ringad design. Klänningen har ett elegant mönster av glittrande linjer och en vacker kantdetalj längst ner. Perfekt för en festlig kväll! 💃✨
Festklänning - Festklänning från love triangel använd bara en gång till en fest. Fick mycket bra kommentarer.
Festklänning  - Säljer denna blåa festklänning. Står inte storlek, men passar mig som har xs/s. Köparen står för frakten!
Festklänning  - Säljer denna ursnygga festklänning med slit och detaljer på. Står inte storlek, men den passar mig som har xs/s. Köparen står för frakten!
Festklänning - Festklänning från Glamorous i fin mönster. Aldrig använd. I blå och mörkblå färg. Normal i storlek.
Festklänning  - Jag säljer en jättefin klänning sommkan vara till olika speciella event den är figursydd så den passar xs eller xxs den har inga skador och andvänts en gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Blåvit kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning i blått och vitt med smockad överdel och dubbla volanglager i kjolen. Klänningen är axelbandslös och har ett unikt mönster som ger en fräsch sommarkänsla. Perfekt för dig som vill ha en somrig klänning till ett event eller skolavslutning. Den är använd en gång!
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S