Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning brun
Klänning brun - 89 Klänning brun - 90 Klänning brun - 91

Klänning brun

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Brun

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Lång tunn skön klänning Aldrig använd sitter ganska tight

Tea Nordqvist
Tea Nordqvist
(47)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun klänning  - Aldrig använd ✨
Brun klänning  - Jättefin klänning som bra till flera tillfällen, säljer den då jag inte riktigt får plats i den längre. Storlek s
Brun klänning - Använd en gång, inget jag har användning av. Nyskick🌸
Brun klänning  - Säljer denna klänning ifrån HM i storlek S, aldrig använd med prislapp kvar💗
Brun klänningen  - Säljer min bruna klänningen för att den aldrig har kommit till användning
Brun klänning  - En super fin brun sommar klänning!🤎
Brun klänning  - Brun klänning köpt i hm, köpt förra sommarn, testad men inte använd, helt nytt skick.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Balklänning  - Jättefin rosa balklänning i satin från peppermayo.   Aldrig använd🥰