Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd spetsklänning från Bubbleroom - Vinröd klänning från Bubbleroom i storlek XL med långärmade spetsdetaljer och rund halsringning. Överdelen är helt i blommig spets och kjolen är slät och lätt utsvängd. Perfekt för dig som gillar romantisk stil och snygga detaljer.
Vinröd paljettklänning från Bubbleroom - Säljer en vinröd långklänning från Bubbleroom med smala axelband och hög slits. Haft på mig den en enda gång! Skriv för fler bilder.
Vinröd långklänning från Bubbleroom - Säljer en vinröd långklänning från Bubbleroom med v-ringning och korta volangärmar. Klänningen har en elegant, flowy passform och är tillverkad i ett glansigt polyestertyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk och stilren look.
Bubbleroom klänning - Klänning från Bubbleroom, storlek 36. Endast använd tre gånger och är i mycket bra skick.
Vinröd långklänning i satin från Bubbleroom - Snygg vinröd långklänning från Bubbleroom i satin med vattenfallsringning och smala axelband. Klänningen har en elegant passform och är perfekt för speciella tillfällen. Materialet är glansigt och följsamt, vilket ger en lyxig känsla Endast använd en gång.
Klänning från Bubbleroom Burgundy - Klänning från bubbleroom i färg burgundy. Klänningen är i storlek XS som är slutsåld och köptes för 600 kr. Endast använd en gång. Kontakta gärna för fler bilder.
Balklänning, bubbleroom - En röd, glittrig och off shoulder klänning. Sitter jätte fint, lätt att gå i och skönt material. Har endast använt en gång och har inga skador på sig förutom nån tråd längst ner vid botten av klänningen.
Klänning från bubbleroom  - I fint skick
Vinröd klänning från Bubbleroom
Vinröd klänning från Bubbleroom - 0 Vinröd klänning från Bubbleroom - 1 Vinröd klänning från Bubbleroom - 2 Vinröd klänning från Bubbleroom - 3

Vinröd klänning från Bubbleroom

Storlek: 44
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Vinröd
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg vinröd klänning från Bubbleroom med v-ringning, långa transparenta ärmar och ett matchande bälte i midjan. Klänningen har ett flowigt fall och är tillverkad i ett lätt, skönt polyestertyg.

Gunilla Gerdin
Gunilla Gerdin
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå Retro Game Box - Bärbar modul med massor av retrospel. Kan även kopplas till TV:n.
Randig axelväska i stickat material (Ceannis) - Snygg axelväska från Ceannis med ett färgglatt randigt mönster i beige, svart, grön, rosa och blå. Väskan har en praktisk dragkedja och är tillverkad i ett stickat material. Storlek: 40x35
Brun axelväska i skinn - Snygg brun axelväska i skinn med ett klassiskt spänne framtill. Väskan har en praktisk innerficka med dragkedja för säker förvaring. Storlek 30x30
Skidjacka och byxa från Tenson - Snygg röd vindjacka (strl 40) från Tenson med justerbar huva och svarta dragkedjor. Jackan har flera praktiska fickor framtill och väldigt mjuk och skön på. Matchande skidbyxor i svart (strl 42). Mkt fint skick!
 Bonfire skid-/snowboardjacka  - Snygg vit skid-/snowboardjacka från Bonfire med huva och knappar framtill. Jackan har dragsko i nederkant och muddar vid ärmslut. Diskret mönster i yttertyget. Två sidofickor och diskret logga på bröstet. Mkt fint skick, förutom ”flärpen” i dragkedjan some sönder, men jag har satt dit ett gem som funkar perfekt för att dra upp och ner dragkedjan.
Relax Body Mist från Victoria’s Secret  - Fräsch body mist från Victoria’s Secret med lavendelolja och vanilj. Flaskan är genomskinlig med lila etikett och vitt lock. Innehåller eteriska oljor och har en avslappnande doftprofil. Helt ny!!
Schwarzkopf Selfie Ring Light - Selfie ring light från Schwarzkopf Professional. Ringen är vit och rund, tillverkad i plast och laddas via USB-kabel som medföljer. Perfekt för att få jämnt ljus till selfies eller videoinspelningar. Kommer i originalförpackning med instruktioner. Ny och aldrig använd!
Liknande annonser
Visa alla