Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bubbleroom - En jätte fin klänning från bubbleroom den går att gör tajtare i midja men hjälp av skärpet. Den är ej solblekt det ser bara ut så i bilden för ljuset är fel. I storlek S
Svart plisserad klänning Bubbleroom S - Supersnygg svart plisserad kortklänning från Bubbleroom. Klänningen har långärmade ärmar med volangdetalj vid ärmslut och markerad midja med resår. Tillverkad i ett lätt, glansigt material som ger en elegant look. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig outfit.
Balklänning Bubbleroom - Finaste klänningen, perfekt som balklänning💖 endast testad💖
Svart klänning från Bubbleroom - Elegant svart klänning från Bubbleroom med långa ärmar och rund hals. Perfekt för en stilren look. Klänningen har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika accessoarer.
Svart spetsklänning från Bubbleroom - Elegant svart klänning från Bubbleroom med vacker spetsdetaljering och långärmad design. Klänningen har en figurnära passform och en dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för en stilfull kväll. Den har även prislappen kvar!
Glittrig långklänning från Bubbleroom - Supersnygg långklänning från Bubbleroom i glittrigt svart tyg. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och smickrande rynkdetalj i midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Svart volangklänning från Bubbleroom - Supersnygg svart klänning från Bubbleroom med bred volang runt v-ringningen och baktill🖤använd fåtal gånger så väldigt fint skick! Sitter tajt till kroppen, med dragkedja bak vid ryggen
Set från Bubbleroom
Set från Bubbleroom  - 89 Set från Bubbleroom  - 90

Set från Bubbleroom

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Svart

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu detta jättefina sett som tyvärr aldrig kommit till användning. Det är i nyskick och endast provat! Hör av dig om du endast vill köpa en av delarna så kan vi säkert lösa det!❤️🙏

Alma Meurling
Alma Meurling
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️