Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Marinblå omlottklänning från Bubbleroom
Marinblå omlottklänning från Bubbleroom - 0 Marinblå omlottklänning från Bubbleroom - 1 Marinblå omlottklänning från Bubbleroom - 2

Marinblå omlottklänning från Bubbleroom

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg marinblå långklänning från Bubbleroom i glansigt material med omlott-design och v-ringad hals. Klänningen har långa, puffiga ärmar med resår vid handlederna och en elegant siluett som faller fint längs kroppen.

Jennooo
Jennooo
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå omlottklänning från Bubbleroom - Snygg marinblå kortklänning från Bubbleroom i mjuk och glansig polyester. Klänningen har långärmade puffärmar, omlottdetalj vid bysten och v-ringad hals. Figurnära passform som framhäver siluetten och ger en trendig look.
Marinblå långklänning från Bubbleroom - Säljer en marinblå långklänning från Bubbleroom med omlottliv och v-ringning. Klänningen har volangärmar och ett fint fall i kjolen. Perfekt för speciella tillfällen och har en dragkedja i ryggen. Materialet känns lätt och luftigt. Pris kan diskuteras
Marinblå långklänning från Bubbleroom - Snygg marinblå långklänning från Bubbleroom med smala axelband och v-ringad hals. Klänningen har en elegant och enkel design med slät yta och lätt glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren look.
Blå omlottklänning från Bubbleroom - Supersöt blå omlottklänning från Bubbleroom med volanger och smock i midjan. Klänningen har långärmade ärmar med smock vid ärmslut och v-ringad hals. Perfekt för dig som gillar en flowy och feminin stil.
Marinblå långklänning från Bubbleroom - Säljer nu min marinblå långklänning ifrån balen. Klänningen kommer ifrån Bubbleroom och har tunna axelband och snygg draperad urringning. Klänningen har en elegant, figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt, slätt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för bal eller festliga tillfällen! Nypris 1200kr
Marinblå långklänning från Bubbleroom - Snygg marinblå långklänning från Bubbleroom med v-ringning och transparenta, fladdriga korta ärmar. Klänningen har ett lätt och luftigt tyg som ger en elegant känsla. Normal i storleken, endast använd 1 gång.
Brun omlottklänning från Bubbleroom - Säljer en brun omlottklänning från Bubbleroom med långa ärmar och knytband i midjan. Klänningen har en v-ringad omlottfront och är tillverkad i ett mjukt, glansigt material som ger en elegant känsla.
Vit omlottklänning från Bubbleroom - Snygg vit omlottklänning från Bubbleroom med ett diskret prickigt mönster och knytband i midjan. Använd fåtal gånger, smått missfärgad under armen (bild 3). Annars fint skick!🥰
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.