Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Helt ny festklänning
Helt ny festklänning - 89 Helt ny festklänning - 90 Helt ny festklänning - 91 Helt ny festklänning - 92 Helt ny festklänning - 93

Helt ny festklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Chiara Forthi exklusive
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

999 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Helt ny festklänning med lappen kvar🥰 Den har hängt i garderoben ett tag och nu är den för liten. Klänningen går ner till fötterna! Chiara forthi exclusive! Köpt för 1600kr och är aldrig använd. Säljer för 1000kr

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bästa basplagget - Säljer mitt fina randiga linne i stl 38❣️Perfekt att ha på sommaren till en snygg kjol! Linnet är i fint skick, helt och rent såklart🥂
Snyggaste hösttoppen - En höstig omlott topp med blommor💃 Supersnygg nu till hösten!  Fint skick, använd ett fåtal gånger.  Säljer pga att den är för liten!
Helt ny topp🎈 - Helt nytt oanvänt linne🥳  Linnet har en liten volang nertill!  Figursytt   Stl XS (litet i storlek)
Rosa spetsline  - Superfint somrigt rosa linne i spets🎈 Det har legat i garderoben för länge och förtjänar ett nytt liv hos en ny ägare:  Linnet är fint i skick.   Stl XS men kan användas av en som har stl S.
Marinblå klänning med knappar!  - Marinblå klänning med knappar som kan knäppas upp. Nyansen är enl bild 1, bild 2 stämmer inte i nyans❤️  Från Hm (divided)  Stl 36!   Superfint skick❤️ Skrynklig på bild men kan strykas fin!
Hollister blommig topp  - Blommig topp från hollister i fint skick🎈 Den är svart med orangea blommor på.   Stl xs
Snygg topp!  - Snygg tröja från Hollister med knappar och knytning nertill❤️ Stl XS!  Den är i jättefint skick!
Magtröja blommig  - Magtröja i blommigt tyg från divided.  Det är storlek M men jag använde den vid storlek XS/S.   I fint skick!
Sötaste sommartoppen❤️ - Superfin söt topp som är från New Yorkers märke sisters. Den är i stl M men skulle säga att den är mer som XS/S- därav stl S i storlek i annonsen.  Kort i modellen! Toppen är fint skick🎈
Min favoritklänning😍 - En fin sommarklänning i fint skick som är en stor favorit. Den har tyvärr blivit för kort för mig så den passar inte längre. Klänningen har en fin urringning fram och lite öppen i ryggen med ett band upptill.   Nypris 700:- säljer för 299:-
Liknande annonser
Visa alla
Helt ny fest klänning!  - Helt ny kort fest klänning. Med puffarmar och urringad. Den har glitter tyg och blingar i ljuset. Sexig och Cute. Passar bra till fester.
Ny festklänning  - Säljer den underbara klänningen i olika storlekar S-M-L. Klänningen är helt ny och kan levereras till hela Sverige. Kan diskutera priset för snabba affär.
Helt ny balklänning/festklänning  - Helt ny oanvänd balklänning eller festklänning med tubvariant, utsvängd och med detaljrikt brodyrarbete på bål och släp.
Helt ny och oanvänd rosa festklänning från Nelly - Klänningen är helt ny, har aldrig använt den så lapparna är kvar på. Passar perfekt till sommaren eller till fest. Säljer den då den är för liten för mig.
Festklänning - Säljer min fina balklänning. Jag är 177 och den är noggrant in sydd i midja samt gjorts lägre. Ryggen är helt fantastisk och skicket är bra! Hör av er för fler frågor 🧡☺️ Själv köpte för 2100kr. Säljer för 1550kr. Använd en gång🥰
Helt ny hm festklänning stl.36/38 - En helt ny rosa festklänning från Hm i storlek 36,38. Motsvarande S/M. Jättesöt! Säljer pga stor garderobrensning. Kika gärna på mina andra annonser, säljer mycket. Samfraktar gärna.
Rosa balklänning/festklänning helt ny  - Ny, oanvänd och inget fel på!(etikett på)  Storlek 36.  Märke: Forever Yours Stil: balklänning Rosa färg, broderad, lång, en skärning i mitten.  Priset är som på hemsidan!  Vid snabb kontakt kan priset diskuteras
Festklänning  - 🌸🌸🌸 Vacker klänning med bla pärlor, stl M/L. Priset kan diskuteras vid snabb affär 🌸🌸🌸
Fortsätt i appen →