Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
NA-KD Blommig klänning
NA-KD Blommig klänning  - 89 NA-KD Blommig klänning  - 90

NA-KD Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Vit

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väcker blommig klänning, nästan ny

P
P
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning från NA-KD - Säljer en romantisk blommig klänning från NA-KD i storlek 36. Klänningen har smala axelband, v-ringning och volanger. Mönstret är små gula och gröna blommor på vit botten, perfekt för varma dagar.
Blommig klänning från NA-KD - Säljer en superfin klänning från NA-KD med v-ringad omlottfront och blommigt mönster i blått, grönt och vitt. Klänningen har långa ärmar med volangdetaljer och ett vackert draperat midjeband. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Passar stor M-XL
Vit blommig klänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med blommigt spetsmönster, puffiga långärmar och fyrkantig ringning. Klänningen är fin och bekväm. Enbart använd fåtalet gånger.
Vit blommig klänning från NA-KD - Jättegullig vit blommig klänning med puffärmar från NA-KD som passar mig som är XS! Köpte för några år sedan till en skolavslutning men säljer för att den inte kommit till användning sedan dess och jag behöver pengar till min student
Blommig omlottklänning från NA-KD - Superfin vit omlottklänning från NA-KD med blommigt mönster i lila, grönt och rosa. Klänningen har långa ärmar, v-ringning och knyt i midjan. Perfekt för vår och sommar, lätt och luftig i polyester. Storlek 38. Aldrig använd med prislapp kvar
Studentklänning/Vit blommig klänning från NA-KD  - Superfin vit klänning från NA-KD med blommigt mönster. Klänningen har långa puffärmar, markerad midja och söt sweetheart-ringning. Perfekt för vår och sommar. Även perfekt för studenten!!!
Vit blommig klänning från NA-KD❤️ - Superfin vit kortklänning med blommigt broderi och volang nertill. Klänningen har långa, lätt puffiga ärmar med volang vid ärmslut och rund halsringning. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit klänning med broderi/blommor NA-KD - Köpt till min student, använd ca 3 gånger 💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕