Alla kategorier > Klänningar
Cloves & Lace klänning
Cloves & Lace klänning - 89 Cloves & Lace klänning - 90 Cloves & Lace klänning - 91 Cloves & Lace klänning - 92

Cloves & Lace klänning

Storlek: 8, S
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

450 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Supersuperfin klänning från Cloves & Lace i en jättefin mörkblå färg har inte använts på jättelänge för den är för liten för mig nu. Är i perfekt skick och superfin för finmiddag eller fest och högtider. Jättebehagligt material. Storlek 8, passar S

Isabel Petri Bere
Isabel Petri Bere
(11)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå långklänning med volanger från Lace & Beads - Säljer en superfin marinblå långklänning från Lace & Beads med flera lager volanger och justerbara rosetter på axlarna i modellen Ophelia Maxi från asos! Aldrig använd och har därför prislappen kvar! Nypris 1489 kr
Lace & beads klänning  - Säljer denna fina klänningen perfekt till bröllop, brudtärna och bal, den är endast använd en gång💕 hör av er vid intresse
Lace & Beads klänning - Superfin klänning som aldrig kom till användning, superfin slits i klänningen som gör den mer praktisk! Skriv om du vill ha fler bilder och videos!❤️
Lace klänning  - Säljer min älskade blåa lace klänning från hm. I nyskick. Passformen är väldigt fin och den har reglerbara axelband. Köparen står för frakt.
Lace & Beads svart klänning - HELT NY & slutsåld på hemsida. Elegant svart långklänning. Perfekt till bal och andra firanden framåt. 💓Den har lager av volanger och knytband med rosettdetalj. Säljer då det inte går att lämna tillbaka längre. Säljer för bra pris då prislapp sitter kvar och endast testad. Passar storlek 32-36 (storlek 34) OBS den är svart!
PULL AND BEAR KLÄNNING  - Köpt på zalando💙 så snygg och endast använd en gång på tema fest
Klänning från Lace & Beads.  - En super fin klänning i storlek 36. Använd 1 gång. Fint skick ❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!