Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit somrig klänning
Vit somrig klänning - 89 Vit somrig klänning - 90 Vit somrig klänning - 91

Vit somrig klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Cubus

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en knappt använd vit klänning med knyte i midjan! Fraktas eller hämtas upp i Stockholm

Rebecka
Rebecka
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit somrig klänning - Säljer denna jättefina somriga klänning från Zara som i princip är oanvänd
Vit somrig klänning  - Vit kortklänning med tunna axelband och blommor på tyget. Klänningen har volangdetaljer, snörning framtilll. Har använts 2 gånger.
Somrig vit klänning - Så fin klänning perfekt till studenten eller sommaren
Vit somrig klänning med spetsdetaljer - Luftig vit klänning med tunna axelband och v-ringning. Klänningen har fina spetsdetaljer längs bysten och broderade kanter nertill. Perfekt för varma dagar. Har en liten prick på höger sida men syns knappt.
Vit somrig klänning  - Vit somrig klänning med slit på benet. Köpte den för studenten men den var för liten så inte alls använd. Köpte den för 1099kr. Vid snabb affär kan pris diskuteras. ———Biała letnia sukienka z rozcięciem na nogawce. Kupiłam dla ucznia, jednak okazała się za mała i w ogóle nie była używana. Kupiłem go za 1099 SEK.
Vit somrig klänning  - Superfin vit kortklänning med puffiga kortärmar och broderade hålbroderier. Perfekt för studenten och sommarens alla tillfällen!  Oanvänd och har prislappen kvar. Skriv för fler bilder
Vit somrig klänning  - Helt oanvänd! Stretchig i materialet och formar kroppen jätte fint på! Ser betydligt mindre ut när den hänger på galjen men den är mer flowy än så och ej super tight mot kroppen utan sitter skönr! Storlek xs
Vit somrig klänning från Only - En fin vit kort klänning i storlek S från Only. Har inga bilder på hur den sitter på just nu men skicka privat om du vill ha det så fixar jag det. Banden till armarna är justerbara. Har använt ett fåtal gånger💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel