Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jumpsuit denim - Jumpsuit i mörkblå denim från &Otherstories, använd endast en gång 🥰 Storlek 34/XS och normal i storleken🌸 Supersnygg med lite stretchigt tyg som gör att den är väldigt bekväm och sitter som en handske 🙏 Nypris 1300:-.
Denim jumpsuit - Denim jumpsuit med långa ärmar och avklippta ben😍
Jumpsuit  - Super skön och söt jumpsuit från berhska🖤🤍finns inte att få tag på längre🖤
Jumpsuit  - Supersöt jumpsuit från H&M Divided i marinblått med vita prickar. Klänningen har offshoulder-ärmar med volang och resår i midjan för en skön passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Denim Jumpsuit  - Jeansjumpsuit från NA-KD i fint skick
Denim jumpsuit
Denim jumpsuit - 89 Denim jumpsuit - 90 Denim jumpsuit - 91 Denim jumpsuit - 92 Denim jumpsuit - 93

Denim jumpsuit

Storlek: 38/M
Kategori: Klänningar
Märke: Bershka
Färg: Marinblå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg jumpsuit från bershka! Aldrig använd bara provad. Jag är 172cm och den är väldigt bra längd för mig samt att den är super bekväm och stretchig!

AnglaH
AnglaH
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍