Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jumpsuit denim - Jumpsuit i mörkblå denim från &Otherstories, använd endast en gång 🥰 Storlek 34/XS och normal i storleken🌸 Supersnygg med lite stretchigt tyg som gör att den är väldigt bekväm och sitter som en handske 🙏 Nypris 1300:-.
Denim jumpsuit - Denim jumpsuit med långa ärmar och avklippta ben😍
Denim Jumpsuit  - Jeansjumpsuit från NA-KD i fint skick
Jumpsuit  - Supersöt jumpsuit från H&M Divided i marinblått med vita prickar. Klänningen har offshoulder-ärmar med volang och resår i midjan för en skön passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Jumpsuit - Supercool jumpsuit! Lååånga ben💓 använd 1gång
Denim jumpsuit
Denim jumpsuit - 89 Denim jumpsuit - 90 Denim jumpsuit - 91 Denim jumpsuit - 92 Denim jumpsuit - 93

Denim jumpsuit

Storlek: 38/M
Kategori: Klänningar
Märke: Bershka
Färg: Marinblå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg jumpsuit från bershka! Aldrig använd bara provad. Jag är 172cm och den är väldigt bra längd för mig samt att den är super bekväm och stretchig!

AnglaH
AnglaH
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, den har en typ av korsett så att man kan justera hur man vill att den ska sitta på.  Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Trendig prickig klänning🩷🩷 - Sååå fin klänning grön Berskha som var varit helt slutsåld hela sommaren💓 använd endast en gång!!
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Zara strl XS (S) Vit kort med volang - Supersöt kort vit klänning med volangdetaljer på axelbanden och snörning framtill. Klänningen har en tight passform och är gjord i ett lätt, rynkat material som ger en snygg struktur. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Strl S men är liten i storleken, som en xs/32.
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Vit kortklänning med puffärm - Säljer nu min Supersöta student klänning, med puffärmar och v-ringning och öppen rygg! Köpt från showpo, endast använd på utspringet! Så inga defekter alls! Nypris 1500kr, pris kan diskuteras!