Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Examensklänning/ Studentklänning
Examensklänning/ Studentklänning  - 89 Examensklänning/ Studentklänning  - 90 Examensklänning/ Studentklänning  - 91

Examensklänning/ Studentklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit klänning

Simone 🌷
Simone 🌷
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Examensklänning - Jättefin vit klänning som passar perfekt för student eller skolavslutning.🌼 Passar för någon med storlek S (34/36). Mjukt och skönt tyg i fint skick. Endast använd en gång
Examensklänning/Studentklänning - Så vacker vit klänning som var tänkt att ha på studenten men passade inte perfekt på mig som är en XL vanligtvis. Bredare axelband vilket får en känna sig lite mer bekväm och formen vid bysten är ju bara för läcker. Köpt för 350 säljer för 200 +frakt. Kan även mötas upp i Sala, Gävle och Uppsala
Examensklänning - Jättefin vit klänning som passar perfekt för studenten eller midsommar🌸 Aldrig använd. Passar bra för någon med strl 34 och eventuellt 36, och en mindre byst. Ordinarie 1018kr men köpt på rea för 560kr.
Vit klänning, studentklänning, examens klänning  - Säljer en elegant vit oneshoulder klänning från by Malina med flera lager av tunn, plisserad tyll och volangdetaljer.
Student/examensklänning - Jättefin vit student- eller examensklänning från Nelly. Endast använd en gång. Passar mig jättebra som är S/M🤍
Examensklänning - Jättesöt examensklänning från NA-KD säljes! Den finns inte att köpa längre på hemsidan. Fick många komplimanger för den💕   Storlek 32 men passar mig som har 34 i vanliga fall.
Student/Examensklänning - Super söt klänning i storlek M från märket Amanda Uprichard, som passar perfekt både till studenten och midsommar🩷. Nyskick, använd en gång,  och nykemad. Nypris 3300 kr. Skriv för fler bilder.🩷
Student-/examensklänning  - Inte använd, provad en gång. Supersöt och perfekt till tex. student, skolavslutning eller midsommar!  Storlek M. Orginalpris: 719kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕