Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Zara liknande klänning som jag köpte här på plick men tyvärr för kort för min smak så säljer vidare🩷 Klänningen är i Storlek L men är mindre i storlek🙌🏼 Skriv privat ifall ni undrar något😇
Blommig klänning  - Kort klänning med blommigt tryck. Trycket kan ”fadea” på ställen men ser inte konstigt ut
Klänning - Sötaste klänningen ifrån pieces💘
Klänning - Finaste klänningen ja någonsin ägt som är köpt i en marknad i spanien! Storleken är ONE size så den passar alla. Säljer den då den är lite för lång för mig, jag är 152 och den är lite längre.
Klänning  - Fina klänning som inte kommer till användning 🌺
Klänning  - Jätte söt klänning från zara💞💞
Klänning  - Klänning köpt på sellpy från Zara, är i använt skick! Köparen betalar för frakten och katt finns i hem 🏡
Klänning  - Jättefin klänning som jag aldrig har använt, perfekt till student och avslutning💞
70s klänning!
70s klänning!  - 89 70s klänning!  - 90 70s klänning!  - 91

70s klänning!

Storlek: 38
Kategori: Klänningar

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kolla bild tre på hur den reflekterar i ljuset. Köpt second hand, utan något slitage! Storlek mellan 26-38 beroende på vilken passform en vill ha🌸 •köparen står för frakt•

Villemo
Villemo
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Marinblåa kostymbyxor, med vita streck. Second hand köpta men ursprungligen från Kappahl. 🌱storlek 36.   Möts upp i Stockholm, annars står köparen för fraktkostnaden
Manchesterkjol - Manchesterkjol i vinrödfärg. Köpt secondhand och därför en aning urtvättat i färgen, annars i fint skick. Observera att den är insydd därbak, lätt att sprätta upp om så önskas. ☀️ Köparen betalar frakten. 63kr☀️
Denimkjol - Svart jeanstyg, kjol från weekday. Fint skick!Säljer pågrund av förliten 🌈 köparen står för frakten.
Platåskor - Rosa skimmriga platåskor, från vagabond! Köparen står för frakt 🌈💕
Levi’sjeans - Lila levi’s, köpta second hand. Insydda på sidorna, så en aning tajtare över lår. Passar en 24/25🌈 obs: är ett hål precis ena sida, se bild 2.
Jeansshorts  - Retro jeansshorts från okänt märke. Favoriter, men som inte kommer till användning längre. Finns två hål bak, där av priset. 🌵 •köper står för frakten”
 - Knappt använda, svarta kostym byxor från Zara 🌿 i storlek S.   Möts upp i Stockholm, annars står köparen för fraktkostnaden
Liknande annonser
Visa alla