Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dressy klänning - En jätte fin sommar klänning från dressy, helt oanvänd, nypris 669
klänning från dressy - säljer denna fina klänning från dressy, använd endast en gång.🥰 storlek M men passar mig som brukar ha S.
Vit omlottklänning från Dressy - Superfin vit omlottklänning från Dressy med korta ärmar och volangdetaljer. Klänningen har smock i midjan för en snygg passform och är tillverkad i ett lätt tyg, perfekt för varma dagar. Söt och feminin stil med romantiska vibbar.
Säljer denna jättefina klänningen från dressy - Storlek L Lite missfärgning vid bröstet men syns inte så bra men annars är den fin
Dressy klänning - Aldrig använd, jättefin sommarklänning från Dressy
Vit omlottklänning från Dressy - Supersöt vit kortklänning från Dressy med omlott och knyt framtill, smockad midja och volangdetaljer vid ärmslut och kjolkant. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch och romantisk vibe.
Klänning från Dressy - S, oanvänd, säljer den för jag köpte i fel storlek och då den inte kommer till användning.
Dressy klänning
Dressy klänning  - 89 Dressy klänning  - 90

Dressy klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning från dressy, aldrig använd💕 Köpt för 400

Tuva Johansson
Tuva Johansson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Hm klänning  - Jätte fin somrig klänning från hm. Helt ny!💕
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Vit plisserad volangklänning från Zara - Sjukt populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓så fin att ha på studenten eller liknande!!  kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!💓
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!