Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa klänning med blommor
Rosa klänning med blommor - 89

Rosa klänning med blommor

Storlek: M
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Exakt likadan som den blåa klänningen jag säljer. Superfin ljusrosa klänning från Eilly Bazar. Har använt den ca 3 gånger så inga defekter!❤️

Thea
Thea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa blommig klänning - Charmig rosa blommig klänning med omlott-design och knytband i midjan. Klänningen har korta ärmar med volangdetaljer och en v-ringad hals. Perfekt för somriga dagar.
Rosa blommig klänning - Charmig rosa klänning med blommigt mönster och omlott-design. Den har korta ärmar och en v-ringad hals. Perfekt för sommarens festligheter. ❤️storlek M men passar även xs och s man kan välja hur hårt man väljer att knyta den❤️
Rosa blommig klänning - Andvänd 1 gång🩷
Rosa blommig klänning - Säljer en superfin rosa kortklänning med vita blommor. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös. Den har dragkedja baktill. Storlek M. Kan även användas som kjol om man vil.
Rosa blommig klänning - Säljer en söt rosa klänning med blommigt mönster och knytning framtill. Klänningen har korta ärmar och en slits som ger en fin detalj.
Rosa blommig klänning - Charmig rosa klänning med blommigt mönster i blått och grönt. Klänningen har korta puffärmar och en söt volangdetalj längst ner. Hör av er vid funderingar eller om ni vill ha bilder med hur plagget sitter på mig. Titta gärna in mina andra plagg!
Rosa blommig klänning - Rosa klänning från Zara💓😇bara använd en gång 💓✨
Rosa blommig klänning med spetsdetaljer - Söt rosa klänning från hollister med blommigt mönster och tunna axelband. Klänningen har volangkant och spetsdetaljer längst ner, samt smock i ryggen för skön passform.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛