Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Ny klänning
Ny klänning - 89

Ny klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Even&Odd
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny enkel ribbad klänning från even&odd.

Jess
Jess
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jumpsuit - Jumpsuit från only med djup rygg och spetsdetaljer, aldrig använd
Klänning - Kort söt klänning med lite spets,  använd någon enstaka gång.
Jumpsuit - Jumpsuit med liten krage
Kavaj  - Figursydd Blazer från Stocholm LM    Nypris: 1299kr
Replay jeans - Oanvända Replay jeans storlek 24/32
FIFA 16 - FIFA 16 till Ps4
Nintendo DS spel - Horseland
Slog Cooker  - Helt ny slow cooker från Russell Hobbs 2L
Peak Performance  - Svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är lättviktig, perfekt för kyliga dagar. Klassisk passform och diskret logga på bröstet. Snygg och funktionell för både stad och natur.
Grå slitna skinny jeans Manfinity  - Säljer ett par grå skinny jeans med slitningar och hål på benen för en trendig look. Jeansen har klassisk femficksmodell och hög midja. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och edgy stil.
Liknande annonser
Visa alla