Alla kategorier > Klänningar
Byxdress från Factorie
Byxdress från Factorie - 89 Byxdress från Factorie - 90 Byxdress från Factorie - 91

Byxdress från Factorie

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skicka, använd ett fåtal gånger.

Paula
Paula
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Byxdress  - Byxdress från bikbok, aldrig använd. Bra skick!
Fin byxdress  - Fin byxdress/ klänning. Med inbyggda shorts. Vet tyvärr inte storlek men gissar på XS eller S. I bra skick. Kolla gärna mina andra annonser :)
Byxdress - Byxdress från hm! Aldrig använd av mig men köpt på sellpy. Fläckar på ryggen (se bild) därav priset.
Somrig byxdress - Somrig, blommig byxdress. Använd ett fåtal gånger. Står storlek EU 38 och UK 10, men jag skulle säga att det är en small. OBS!! Ena bandet har platsbiten gått sönder, så man behöver sy ett stopp själv på den längden man önskar.
Somrig byxdress - Skön, somrig byxdress. Säljes pga börjar bli lite för liten.
Grön byxdress - En grön byxdress i storlek small. Färgen i den andra bilden stämmer bäst överens.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Säljer denna gula satin klänning då den var för liten för mig❤️, perfekt till exempelvis bal! Endast provad aldrig använd!! Hör av dig vid frågor❤️
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷
balklänning - säljer min jättefina balklänning från jj house!  Jag är 165cm och på första bilden har jag även 3cm klack så klänningen är ganska lång💞