Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Plisserad festklänning med paljetter
Plisserad festklänning med paljetter  - 89 Plisserad festklänning med paljetter  - 90 Plisserad festklänning med paljetter  - 91

Plisserad festklänning med paljetter

Storlek: 8 (EU 40)
Kategori: Klänningar

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart festklänning med paljetter modell maxi , vaderade kupor, använd 1gång nypris 4.000kr

EmmaT
EmmaT
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Paljett fest klänning  - Superfin blå och svart paljett festklänning i storlek 36 och helt oanvänd ordinarie pris 900kr, köp nu!💙
Festklänning svart med paljetter - Säljer min fina festklänning med paljetter:) fin knytning i ryggen som är justerbar
Fest klänning med paljetter - Säljer denna fina festklänningen då jag inte hann lämna tillbaka den då den var i fel storlek. Den är helt oanvänd och har kvar ”safety bandet” som ni kan se på den tredje bilden. Precis som ny. nypris: 350kr
Svart paljett festklänning från NA-KD - Supersnygg svart kortklänning från NA-KD med långa puffärmar och glittriga paljetter över hela klänningen. Aldrig använd köpt på Nakd strl 36/S.
Svart festklänning med paljetter  - Svart festklänning med paljetter. 105 cm lång från bysten.
Skitsnygg Svart Paljett Festklänning - Skitsnygg Svart Paljett Festklänning Från Sisters Point.Nästan helt ny har aldrig använt den.Storlek M.Skickar gärna om köpare betalar frakt.
Svart bal/fest klänning med paljetter - Ej använd, ny
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Klänning Zara  - Söt vit klänning med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett broderat spetsmönster över hela plagget och en figurnära passform upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.