Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Fest klänning
Fest klänning  - 89 Fest klänning  - 90 Fest klänning  - 91

Fest klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket bra har inte använt den

Mia
Mia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fest klänning  - Balklänning
Klänning fest - Oanvänd klänning i storlek S.
Fest klänning  - Ny skick använd vinet tillfälle
Fest klänning  - Turkos fest klänning🥂Aldrig använt då den är utanför min confert zone, Storlek Xs
Fest klänning  - (Inte genomskinlig och i bra kvalite, Aldrig använd, pris kan diskuteras vid snabb affär
Fest klänning - Säljer min blå klänning som jag bara använt 1 gång då jag inte känner att jag riktigt får tillfälle💖💖💖
Ljusblå fest klänning  - Festklänning i silkestyg, aldrig använd. strl S men är en XS. Öppen i ryggen, finns osynlig dragkedja på sidan av klänningen, axelbanden går att spänna, snöre vid ryggen som man knyter. För fler bilder skriv priv. Köpare står för frakten
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Ljusrosa balklänning från peppermayo  - Säljer min balklänning från peppermayo, mycket fint skick, andvänd en gång. Jag är 170 och den är ner till fötterna på mig
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Jeansklänning med kort ärm och knappar - Snygg jeansklänning i blå denim med kort ärm, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har två bröstfickor och två fickor vid höfterna, samt markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕