Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Fest klänning
Fest klänning - 89 Fest klänning - 90

Fest klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Storlek S, babyblå. Använd en gång.

Cornelia
Cornelia
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning fest - Oanvänd klänning i storlek S.
Fest klänning  - Balklänning
Fest klänning  - Turkos fest klänning🥂Aldrig använt då den är utanför min confert zone, Storlek Xs
Fest klänning  - Ny skick använd vinet tillfälle
Fest klänning  - Liten fest klänning helt ny oanvänd
Ljusblå fest klänning  - Festklänning i silkestyg, aldrig använd. strl S men är en XS. Öppen i ryggen, finns osynlig dragkedja på sidan av klänningen, axelbanden går att spänna, snöre vid ryggen som man knyter. För fler bilder skriv priv. Köpare står för frakten
Fest klänning - Super fin  klänning i bästa kavlitet, stl 34, fina detaljer i modellen av klänningen, köpt för 1600 kr, endast använd 3 h, pris kan diskuteras 🩵
Fest/bal klänning - Säljer min superfina klänning som jag köpt utomlands. Endast använd vid ett tillfälle. Storleken är justerbar då det finns så man kan knyta baktill. Det vill säga man kan göra den tightare och lösare beroende på hur man vill att den sitter.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Klänning  - Helt ny jättefin klänning från Meet me there, storlek S/M🤍Är slutsåld på hemsidan och kostar igentligen 600kr
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.