Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore sommarklänning - Ny klänning från adore med prislapp kvar, bilden visar samma klänning fast i vit (den jag säljer är gul) men den gula finns inte kvar på hemsidan längre
Adoore sommarklänning - Adoore sommarklänning, storlek 36. Använd ett fåtal gånger.
Adoore sommarklänning  - Super fin sommar klänning från Adoore i storlek 32 (XXS, passar även XS) 🤍 Endast använd 1 gång 🤍 Modellen finns ej kvar
Sommar klänning från adoore  - Hej, här kan du hitta en perfekt klänning för sommaren. Den är i toppen skick och är på ett väldigt bra bris. Om du e intresserad eller vill ha något pris förslag är det bara att skriva till mig.
Adoore klänning - Jättefin ljusgul klänning från adoore. Endast använd en gång.
Adoore klänning  - Säljer en långklänning i ljusbeige med tunna bruna ränder. Klänningen har djup v-ringning, puffiga långärmar och knappar framtill hela vägen ner. Materialet känns som bomull och den har en slits framtill för extra rörelsefrihet. Klänningen är från Adoore och prislappen sitter kvar. Endast testad. Säljs inte längre på Adoore hemsidan
Adoore  - Säljer min klänning från Adoore, endast använd en gång. Den är i mycket bra skick men tyvärr lite för lång för mig som är 160 cm. Storlek 40 men passar mer som storlek 38 enligt deras hemsida!!
Sommarklänning adoore
Sommarklänning adoore - 89 Sommarklänning adoore - 90 Sommarklänning adoore - 91

Sommarklänning adoore

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Gul

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt klänning från adoore! Använd en gång!

Livve
Livve
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara klänning - Säljer denna eftertraktade klänning från Zara som tyvärr var för liten💞 Inga märkvärdiga problem förutom vid dragkedjan, men det var inget man såg när den var på❣️Visar på andra bilden!
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Glittrig grön kortklänning med öppen rygg - Supersnygg mörkgrön kortklänning med glittrigt tyg och lång ärm. Klänningen har en djup öppen rygg med knytband upptill och en lätt draperad effekt baktill. Perfekt för dig nu till jul och nyår. Kan skickas direkt för leverans till nyår!!☺️☺️
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning