Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Perfekt klänning till sommarbröllop. Anv endast en gång
Perfekt klänning till sommarbröllop. Anv endast en gång - 89 Perfekt klänning till sommarbröllop. Anv endast en gång - 90 Perfekt klänning till sommarbröllop. Anv endast en gång - 91

Perfekt klänning till sommarbröllop. Anv endast en gång

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Wal G
Färg: Rosa

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästan ny. Använt klänningen endast en gång. Skönt stretchigt material som sitter som en smäck! Färgen är mer ljusrosa med blommdetaljer. Jag är 1.66 och har 10cm klackar för referens. Brukar bära storlek 34 på toppar och 36 på byxor. Bär A-kupa

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Superfin sommarklänning  - NYPRIS 769kr! Helt ny klänning som tyvärr är lite för tight på mig. Perfekt till fest,dejt eller tom ett sommarbröllop.
Fin festklänning  - Har använts ett par gånger men är i gott skick. Perfekt till partykvällar eller en utekväll med tjejerna. Väldigt mjukt material, tjockare sidentyg som följer kroppen.
Fin sommarklänning  - En gammal klänning som jag endast använt en gång.
Skön sommarklänning  - Har endast haft på mig den en gång. Perfekt till sommaren när man är lite solkysst
Klänning från HM - Fin klänning från HM trend. Endast anv en gång.
Oversized kavaj med axelvaddar - Helt ny, prislappen kvar. Oversized kavaj
Fin ny blus - Helt ny blus. Prislappen kvar
Helt nya klackar - Super snyggt till sommaren!
Fin topp aldrig anv - Lite större topp. Skulle säga att det är en medium/36/38
Lila Kostymset - Helt nytt kostymset i ljuslila. Lite tunnare material. Storlek S/M känns som 36/38
Liknande annonser
Visa alla
Fin klänning perfekt till sommaren🌺🐝 - Aldrig använd och i nyskick
En rosa lång klänning perfekt till fester/bröllop.  - Jag 165 cm o den kommer till mina fötter , skicket är bra inget fel på klänningen.
Perfekta klänningen  - En rosa klänning med ett axelband som är perfekt för sommarevents, bröllop, sittning på universitet eller baler🩷 Oanvänd med alla lappar kvar!
Söt sommarklänning perfekt till midsommar  - Söt sommarklänning från NA-KD, sparsamt använd då den inte passade så bra! Ljusrosa men inte så skarp rosa ton.  Strl 36 50kr  Köparen står för frakten💕
Jättefin klänning. Använd endast 1 gång och i superbra skick. Säljer då den inte kommer till användning längre. - Använd 1 gång bara
Klänning anv enstaka gång - I perfekt skick! Så gullig off shoulder klänning som tyvärr inte kommer till användning. Jag är 168 & den är bra längd på mig 🦋
Festklänning. Använd en gång  - Stl 34
Fortsätt i appen →