Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Figursydd mönstrad klänning
Figursydd mönstrad klänning  - 89 Figursydd mönstrad klänning  - 90

Figursydd mönstrad klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Kappahl
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Figursydd mörkblå blommig klänning med knappar fram och en rosett längst upp vid knapparna. Sval och fint fall. 100% viskos.

Carin
Carin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning mönstrad - Klänning helt ny från Kappahl, köpt för flera år sen när detta mönster va inne tidigare! Faller super fint men tyvärr för liten för mig, klänningen är kort!
Blommig klänning figursydd - Säljer en vacker blommig klänning från KappAhl i olika nyanser av blått och svart. Klänningen har en v-ringad hals och är ärmlös, perfekt för sommarens festligheter. Den har en flödande passform med ett härligt mönster av stora blommor.
Figursydd klänning - Klänningen är i bra skick, knappt använd. Har en ytterst liten fläck
mönstrad klänning - supermjuk och fin klänning, perfekt till jul!!
Mönstrad klänning  - Säljer denna jätte snygga klänningen som jag köpte från Chelsea butiken i Göteborg. Man får med ett skärp som man kan knyta runt midjan om man vill❤️
Mönstrad klänning - Använd en gång. Mönstrat klänning säljs då jag inte har på mig den. Köpt från Shein i storlek M för 120kr. Kan förlängas eller förkortas till önskad längd från sidorna.
Mönstrad klänning - Mönstrad knälång klänning med knytband i strl M o fint skick, förutom att en söm rispats upp lite (se sista bilden) 💌
Mönstrad klänning  - Lång tajt klänning med rosa mönster. Klänningen har öppen rygg.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Vit spetsklänning med volang - Jättefin klänning från Gina💘 originalpris 460kr🌸 Endast använd 1 gång!