Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kjol och kofta - Säljer en stilren vit kjol och matchande kofta. Koftan har långa ärmar och en elegant design med knappar framtill. Kjolen är kort och figurnära, perfekt för en chic look. Passar perfekt för vår och sommar!
Kortklänning med blommigt mönster och vit kofta - Söt kortklänning med stora blommor i svart, vitt och grått. Klänningen har en fastsydd vit kofta med knappar framtill och korta ärmar med knappdetalj. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Vintage miniklänning
Set: Vit blommig klänning + liten kofta - Söt vit klänning med blommigt mönster i gult och grönt från Missguided. Croppad kofta är från H&M. Passar perfekt till våren och sommaren.
Vit mjuk kofta+klänning - Hej! Denna artikel är en oanvänd kofta+klänning. Storleken är 38/M och är true too size. Väldigt fin och inte genomskilning. Det går även om du vill att köpa koftan eller klänningen separat.  Och då kommer vi överens om ett lagom pris (Går att pruta)
Vit klänning  - Superfin vit bandeau klänning😍 Perfekt till sommaren💗
Vit klänning  - Vit klänning från Indiska🤍
Vit sommarklänning  - Säljer denna superfina vita sommarklänning! Jag säljer den då den inte riktigt är min stil. Klänningen är använd 1-2 gånger. Som man ser på bilden är klänning luftig och skön. Klänningen är i storlek 34 / XS Kommer ej ihåg var den är ifrån🤍🫶
Vit spetsklänning  - Elegant vit klänning i spets med v-ringad design och smala axelband. Perfekt för sommaren eller som studentklänning. Klänningen har en figurnära passform men är ’stretchig’ och anpassas därför fint efter kroppen.
Söt vit kofta!
Söt vit kofta! - 89 Söt vit kofta! - 90

Söt vit kofta!

Storlek: S
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den perfekta lilla sommarkoftan. Jättemjuk och passar till alla sommarens klädval. Köpt second hand i London men mycket sparsamt använd.

Ebba Wikner
Ebba Wikner
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Orange bandeauklänning - Orange axelbandslös kortklänning med volang. Dragkedja baktill. Endast använd 2 gånger så i toppenskick! Nypris 750 kr🧡🧡
Studentklänning  - Superfin vit axelbandslös kortklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har stora volangdetaljer upptill som ger en riktigt statement-look. Sitter tajt i midjan och har en elegant, stilren siluett. Perfekt inför studenten
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Rosa kortklänning från H&M med volang - Superfin rosa kortklänning från H&M med vita mönster och volang nertill. Jättesnygg 🥹🥹💕💕 använd en gång!!!!!🌷
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.