Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 - 1533900991  - 1533901004  - 1533901017

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning i 70 tals-stil från Fröken söt. Något noppig på vissa ställen, utöver det i gott skick.

Matilda
Matilda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.