Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Glittrig klänning
Glittrig klänning - 89 Glittrig klänning - 90 Glittrig klänning - 91

Glittrig klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Silver

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från Gina tricot

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Halsduk - Jättefin halsduk
Solglasögon - TH
Randig body - Snygg
Snygg tröja - Från hm
Glittrig polo - Polo med knyt bak
Kappa - Jättefin
Stretchiga leggings/byxor - Jättefina använda en gång
Dickies - Snygga byxor
Snygga skor - Snygga skor i strl 38
Jaded London  - Nya utan prislapp
Liknande annonser
Visa alla
Svart glittrig klänning - Snygg svart klänning med glittriga detaljer och smala axelband. Perfekt för en kväll ute med vänner. Den har en volangdetalj vid fållen som ger en extra touch av stil.
Glittrig klänning - Silvrig glittrig klänning som är korsad i ryggen i storlek xs men skulle nog passa en s oxå, säljer för 100kr😊
Glittrig klänning  - En glittrig klänning från Kappahl. Helt oanvänd! Prislappen sitter kvar.
Glittrig klänning  - Lång tight glittrig klänning i färgen beige. Perfekt för bal, bröllop eller utekvällar med vänner! Klänningen har dessutom en snygg öppning vid midjan som verkligen lyfter hela looken! 🪩⭐️
Glittrig klänning - Vacker festklänning, alldeles för stor på mig❤️
Glittrig klänning från Shein - Säljer en superfin glittrig klänning från Shein. Den är i en snygg silverfärg och har långa ärmar. Klänningen är tight och perfekt för festliga tillfällen. Även inga defekter och använd 1 gång❤️
Fortsätt i appen →