Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Enkel & söt klänning från Gina Tricot, aldrig använd 🌸
Klänning - Klänning från gina tricot köppte för ett år sedan. Köpare får med axelremsband som man får på köppet som även jag fixk med när jag köppte👌🏻🥰 Den är inte skrynklig utan det blev så på bilden.
Klänning  - Kort blank klänning från Gina tricot
Klänning - Snygg svart klänning från Gina Tricot med en tight passform. Klänningen är off shoulder och har en ribbad struktur. Endast använd 1 gång✨️
Klänning - Jättefin glittrig klänning från Gina! Storlek 170, men passar mig som brukar ha S och den passar XS också💗säljs inte längre! Använd en gång!
Klänning  - Svart klänning med slits på båda sidorna
Klänning  - Supersnygg tubklänning från GinaTricot i storlek S 🤩Vid intresse kan jag skicka fler bilder. Nyskick, den är endast använd en gång. 😊
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

179 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slutsåld klänning från Gina Tricot, inköpt förra sommaren. Världens finaste klänning som dessvärre inte kommer till användning längre då jag har en liknande. Sitter så skönt och har en slits vid benet. Fler bilder kan skickas vid intresse!💕

tova.lindgren
tova.lindgren
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Lång rosa balklänning med volanger - Säljer denna jättefina balklänning med volang från True decendence i färgen peach. Använd bara två ggr! Jag är 171 och den går ner till marken på mig, hade dock inga klackar på bilderna- så den funkar även om man är lite kortare med klackar!☺️Kanten har även blivit lite uppvikt längst ner (då den var lite lång) och har små defekter där den blivit lite missfärgad om man kollar noga, har även ett litet hål(se bild), men inget av detta skulle jag säga syns då det är en volang där!