Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit prickig klänning med puffärm - Superfin vit klänning med v-ringning och puff ärm. Klänningen är i nyskick då den aldrig är använd.
Vit prickig klänning med rosett - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar, puffiga korta ärmar och v-ringning. Baktill finns en stor rosett och öppen rygg. Aldrig använd❤️ Slutsåld på hemsidan! Nypris 699
Prickig omlottklänning Gina Tricot  - Snygg vit omlottklänning från Gina Tricot i storlek XS med svarta prickar. Klänningen har korta ärmar, krage och knytband i midjan. Perfekt för dig som gillar lekfulla mönster och en feminin siluett. Endast använd en gång
Prickig klänning  - Supersöt volangklänning med svarta prickar❤️
Prickig klänning  - Säljer en superfin prickig klänning 💗
Vit prickig kortklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med prickigt mönster och volanger. Klänningen har långärmade transparenta ärmar, smockad midja och v-ringad hals. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varmare dagar. Söt och trendig look med omlottkänsla och volangdetaljer.
Vit prickig klänning med puffärmar - Superfin vit klänning med v-ringning och transparenta puffärmar. Använd 1 gång!
Prickigt set
Prickigt set  - 89 Prickigt set  - 90 Prickigt set  - 91

Prickigt set

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfint prickigt set från Gina Tricot! Använt fåtal gånger, bra skick! 🤍

Minnalydik
Minnalydik
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.
Lång rosa balklänning med volanger - Säljer denna jättefina balklänning med volang från True decendence i färgen peach. Använd bara två ggr! Jag är 171 och den går ner till marken på mig, hade dock inga klackar på bilderna- så den funkar även om man är lite kortare med klackar!☺️Kanten har även blivit lite uppvikt längst ner (då den var lite lång) och har små defekter där den blivit lite missfärgad om man kollar noga, har även ett litet hål(se bild), men inget av detta skulle jag säga syns då det är en volang där!