Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig balklänning  - Så fin balklänning, endast testad🫶🏼💕
Exklusiv glittrig balklänning med stenar  - En glamorös balklänning som jag använt en gång. Den är grå, glittrig och sitter helt perfekt på kroppen. Det finns inlägg vid brösten vilket gör att man inte behöver ha Bh under. Köpte den 2019 och då fanns det endast två exemplar i Sverige. Köptes för 4998:-. Matchande väska finns
Ljusrosa glittrig balklänning - Säljer min ljusrosa glittriga balklänning från bubbleroom som jag hade till min bal i somras!☺️det har skrapats upp lite längst ner men det är inget som märks
glittrig balklänning - Säljer denna helt oanvända balklänningen. Hade den som backup ifall min riktiga balklänning inte skulle komma k tid, så denna är helt oanvänd, endast provad❤️❤️
Glittrig balklänning  - En svart riktigt fin paljettglittrig balklänning med öppen rygg i storlek xs - från Rebecca Stella. Använts en gång, näst intill ny. Stilren men samtidigt lite extra, formar jätte bra och har en dragkedja vid midjan vilket gör så att den är lätt att sätta på utan att förstöra hår och smink! Jag är ca 160 och sitter perfekt på mig, går att ha klackar till utan problem. Hör av er vid frågor eller bättre bilder! Öppen för prisförslag 💕
Glittrig balklänning - Säljer en superfin balklänning som är glittrig och champagnefärgad från L&S. Klänningen har smala axelband, v-ringad front och snygg snörning i ryggen som ger en öppen rygg. Materialet är polyester med paljetter som lyser otroligt fint. Perfekt för bal.  ”Nypris: 2500, säljer för 1500kr” uppsydd för mig (1,57) men sitter perfekt med klackar.
glittrig rosa balklänning  - Säljer min super fina balklänning med glittriga paljettdetaljer på överdelen och har en öppen rygg. Klänningen har en v-ringad design och korsade axelband bak. Storlek xs, den är uppsydd för mig som är 170cm + 5cm klackar, kemtvättad och ren! Köpt ny för 4200kr. kan fixa mer bilder & pris går såklart att diskutera :)) kvitto finns!!
Blå glittrig balklänning  - Snygg blå långklänning från Love & Lemonade med paljetter. Klänningen är axelbandslös och har en slits framtill som ger en elegant touch. Perfekt för en glamorös kväll!
Jätteffin glittrig balklänning
Jätteffin glittrig balklänning - 89 Jätteffin glittrig balklänning - 90 Jätteffin glittrig balklänning - 91

Jätteffin glittrig balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Grå

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin glittrig långklänning, passar perfekt till studentbal eller liknande. Storlek 34. Uppsydd efter mig 164 cm lång. I fint skick, saknas inga ”diamanter”.

Isabella Johansson
Isabella Johansson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Svart klänning - Helt ny, säljer pg St.