Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lace dress - 2 stycken Oanvända spets klänningar, storlek 34 & 38,i mycket bra kvalité. Kedja bak. Inköpt:999kr
Lace Dress - Pris kan prutas. Jag är 160cm för referens.
Lace dress - En fin, oanvänd spetsklänning från Meshki. Stretchig i materialet. Nypris 1300kr, säljer för 900 kr. Lappen är kvar.
Rodebjer lace dress - Rodebjer lace dress very elegant in a great condition, worn it once in a party
Frill lace dress - Endast använd i 2 h, är som ny!
Sequin Lace Dress - Säljer en marinblå kort klänning från Nelly med glittriga detaljer och spets över hela klänningen. Modellen har långärmade ärmar, rund halsringning och en snygg öppning i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra glitter.
Lace Frill Short Dress - Jag säljer min studentklänning från i somras. Endast använd på studentdagen och fotografering. Så så vacker klänning, med fina detaljer. Perfekt till studenten!!
Cheetah Lace Dress
Cheetah Lace Dress - 89 Cheetah Lace Dress - 90

Cheetah Lace Dress

Storlek: SMALL
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nytt och mycket trevligt och mjukt material. väldigt bekväm.

Ella Walker
Ella Walker
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Rosa balklänning  - Jag säljer denna superfina rosa balklänningen, den passar verkligen perfekt till balen och har en jättefin detalj i ryggen! Klänningen är slut på hemsidan därav priset🥰
Klänning zara - Superfin axelbandslös vit miniklänning med stor rosettdetalj framtill och långa band som hänger ner. Klänningen har en stilren och elegant look med rak passform och är perfekt för sommarens alla tillfällen.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Ljusblå långklänning med snörning - Säljer en ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Jag är 160cm lång och var en 6cm klack. Klänningen har v-ringning, smala axelband och öppen rygg med snygg snörning. Kjolen är vid och faller fint ner till golvet, perfekt för bal eller student.
gul långklänning från peppermayo  - Supersnygg klänning i ljusgul färg med offshoulder och twistad detalj vid bysten. Klänningen har en figurnära passform och är axelbandslös, perfekt inför balen eller liknade! Helt ny med lappar och allting kvar, endast provad en gång!
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!