Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
En perfekt bomulls klänning för tjejer mellan 2-4
En perfekt bomulls klänning för tjejer mellan 2-4  - 89 En perfekt bomulls klänning för tjejer mellan 2-4  - 90

En perfekt bomulls klänning för tjejer mellan 2-4

Storlek: 2-4 år
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Grå

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

klänning är hel och fin. Den har också ett fint fjäril mönster.

Hania
Hania
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mellan mörkgrå klänning med dragkedja - En stilren grå klänning med korta ärmar och rund hals. Klänningen har en figurnära passform och en diskret dragkedja baktill som gör den enkel att ta på. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och klassisk stil. Öppen rygg och en liten knapp i naken att fästa med.
En svart kort klänning!! Perfekt för sommaren!!  - Jag säljer en svart klänning som jag aldrig har haft på mig. Jag köpte den som present men sen så kunde jag inte ge ut presenten. Den är så vacker inför sommaren och speciellt vid axlarna! Jag älskar den!! Den klänningen köpte jag från HM
En klänning för barn  - Den är vit längst ner vid klänningen
En grå klänning - Var för liten för mig, aldrig använt.
Tjej Klänning  - Fin klänning
Lätt "bomulls"klänning - Sval & skön. 3/4 ärmar som är rätt smala efter tvätt, verkar krymp till stl 34/XS. Men fint skick! Resår i midjan ~ STOR rensning & klänningsbonanza i min shop ~ Välj 5 för 100kr oavsett pris, skicka medd/lämna som prisförslag (gäller där det står) ~
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s