Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå balklänning från mascara - Superfin marinblå balklänning får mascara i storlek 40, använd en gång, går hela vägen ner till marken på mig som är 172🌟🌟nypris 2355
Blå balklänning från Mascara London - Elegant marinblå balklänning från Mascara London med spetsdetaljer och paljetter på överdelen. Klänningen har smala axelband och en vacker v-ringning. Endast använd 1 gång, på 9:ans bal, så väldigt bra skick💙Jag är 166 och har oftast S, den passar bra och är bra i längden, pyttelite lång. Köpt för ca 1600kr på Zalando. Om du vill ha fler bilder eller har frågor kontakta mig!
Balklänning - Superfin balklänning från Meshki! Passa på med gratis frakt!! Pris går att diskutera vid snabb affär!
Balklänning - Så snygg balklänning som har en unik form där uppe. Jättefin färg som passar både m och s jag är passar längderna 165-175. Den är i superbra skick och har bara använts en gång. Pris kan diskuteras 🤗
Balklänning - Balklänning använd bara en gång. TFNC märke och är i storlek 38 petite. Är i mycket bra skick och bekväm krånglar inte och lätt att hitta BH till. Är i väckert saliviagrön färg.
Balklänning - Balklänning i storlek 38. Endast använd en gpng❤️ öppen i ryggen och har band man knyter i nacken till en rosett. Även en slits där fram
Balklänning - Hej, jag säljer min super fina  balklänning som jag köpte för 1 månad sen, aldirg andvänd, köpte den på en brudtärne butik. Jag valde att sälja denna för att jag köpte två och skulle bestämma mig och bestämde mig för den andra. Men denna är så sjukt fin.
Balklänning - Ljusgrön balklänning köpt på Sellpy, ej använd, lapp kvar
Balklänning Mascara
Balklänning Mascara  - 89 Balklänning Mascara  - 90 Balklänning Mascara  - 91

Balklänning Mascara

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Mascara
Färg: Grön

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min superfina balklänning från Mascara. Grön klänning med öppen rygg och fickor🤩Nypris: 3 365kr, priset kan diskuteras. Har använd den endast en gång, lite täcken på användning på högersidan. Skickar självklart bilder vid intresse.

Zuzanna
Zuzanna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väst  - Säljer min snygga väst som tyvärr inte kommer till användning längre. Snygg att ha över en svart tröja och perfekt nu till hösten. Använd några få gånger.  Skriv för frågor och bilder!
Nyårsklänning/glitterklänning  - Säljer min glitterklänning från H&M som jag endast har använt en gång.  Den kommer inte till användning längre så hoppas att den får ett nytt liv hos någon annan.  Inga täcken på användning.  Perfekt till nyår🤩  Vid frågor och funderingar, hör av dig!
Studentklänning  - Säljer min studentklänning från Nelly som jag endast använde en gång. Väldigt fin och perfekt till studenten.  Hör av dig om du undrar på något💓
Topp - Säljer toppen eftersom den inte kommer till användning längre
Linneblend blus - Blusen kommer inte till användning längre, använd några gånger men ser ut som ny. Skulle säga att materialet är linneblend.
Liknande annonser
Visa alla