Alla kategorier > Klänningar
Grön blommig klänning
Grön blommig klänning - 89 Grön blommig klänning - 90 Grön blommig klänning - 91

Grön blommig klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Vila
Färg: Grön

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Bra skick hör av er för fler bilder eller om ni har några frågor

Astridsellout
Astridsellout
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön klänning med blommor - Säljer denna fina gröna klänningen, perfekt till sommaren men som var för stor för mig, helt ny med prislapp. Kommer från adoore och passar normalt en S-M, är enbart provad en gång. Den har snören i midjan så man kan knyta åt vilket gör att den kan passa många och att man kan justera själv. Köpte den för 1500kr men säljer för 1200kr, priset kan diskuteras. Skriv om du har några frågor🥰
Grön Blommig Klänning  - Mycket bra skick storlek S
Grön blommig klänning  - Säljer denna jättefina grön blommiga klänning/Byxdress. Ser ut som en klänning men har inbyggda shorts!
Grön blommig klänning  - Säljer nu min super söta blommiga klänning eftersom den har blivit för kort för mig och ej kommer till användning längre. Klänningen är så skön och stretchig vilket är perfekt för sommaren. Den har en knytning vid bröstet där man kan knyta till! Hmu!
Grön blommig klänning - Säljer denna klänningen som jag köpt från Sellpy som aldrig kommit till användning. Väldigt bekvämt material som är perfekt nu inför lite varmare dagar! Skulle säga att den passar storlek s-m då materialet är hyfsat stretchigt!🤗
Grön blommig klänning - Säljer en grön blommig kort klänning som inte kommer till användning. Jag köpte den här på plick och jag har använt den två gånger!🍀 den har knytband på baksidan, så man kan välja själv hur man vill forma den!🤍
Grön blommig klänning från Vila - Säljer en superfin grön klänning från Vila med ett härligt blommigt mönster. Klänningen är ärmlös och har en v-ringad design som ger en somrig känsla. Perfekt för en fest eller en dag ute i solen!
Grön blommig klänning - Super söt grönblommig klänning med kort ärm💚 Storlek XL men skulle snarare sagt att det är en L
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Super snygg volangklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och volanger. Axelbandslös modell med hjärtformad urringning och markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lekfull och trendig look. ❗️Stor i bysten så man har det i baktanken❗️
Vit kort klänning - Endast testad, köpt för 1300kr
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!