Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Maxi dress
Maxi dress - 89 Maxi dress - 90

Maxi dress

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Guess

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag har köpt den nyligen från guess för 2500 kr. Jag har använt den en gång och därefter tvättat tvättat via hand. Man kan på sig den med kedjan som medföljer eller utan kedja. Jag säljer den för 1000kr. Den har den perfekta peach färgen

Sahar Esmati
Sahar Esmati
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Maxi dress - Measurements: — Sleeve length: 61 cm — Dress length: 118 cm
Green Guess Maxi Dress - Size: L  Colour: Green / Light Green Brand: GUESS Original Price: 1000~kr Condition: Worn a singular time for a couple hours only. The sizing tag was attempted to be carefully removed, but it didn't work so it is half on, but nothing was damaged.
Snygg maxi dress - Snyggaste maxidress som verkligen formar kurvorna på rätt ställe. Aldrig använt på grund av att jag har svårt för långa klänningar
Asos maxi dress  - Hej! Jag är 170 cm lång och säljer en marinblå långklänning som är elegant och exklusiv. Det är en  mörkblå aftonklänning med vackra paljetter och detaljerat broderi. Klänningen har en smickrande V-ringning, markerad midja och en följsam, lång kjol som ger en fantastisk siluett.  Den skimrar otroligt fint i ljus och passar perfekt till tillfällen där du vill sticka ut med stil – som bal, gala, bröllop, finare middagar eller festkvällar.
Velvet Maxi Dress - En jättefin och skön klänning från Gina Tricot. Modellen är Velvet Maxi Dress i DK green. Den är i ett fint grönt velvet material med mönster av blommor. Banden kan justeras. Stretchight material vilket gör att den ger en fin figur.  Helt ny med prislapp kvar. Jag är 168 cm för referens Strlk M
Floral maxi dress - Measurements: — Dress length: 106 cm
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Studentklänning - Sååå fin klänning perfekt till studenten!!!🩷🩷🩷 storlek S, köpte den för 2000 här på plick. Jag är 173💕
Glittrig silver/grön balklänning - Säljer en glittrig silverfärgad balklänning med v-ringning och korta ärmar. Klänningen har en figurnära passform och är täckt av paljetter som ger ett riktigt statement-utseende. Perfekt för dig som vill sticka ut på nästa stora event!
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Rosa axelbandslös balklänning  - Rosa balklänning från Misha💕 Toppen skick! Nypris: 5179kr, pris kan diskuteras vid snabb affär!! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder💕💕