Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Champange, använd 1 gång, bara att skriva vid frågor🙏
Balklänning - En balklänning från asos i satin i färgen oyster storlek 32. Klänningen är oanvänt men pågrund av fel storlek så säljer jag klänningen. Utgångspris 1.569
Champagnefärgad balklänning - En fin balklänning i champagne/guld färg. Den är endast använt en gång på balen, den ser helt ny ut det enda är att det är kvar lite klister på innersidan av ryggen då den var för stor för mig vid tillfället(se sista bild). Men detta syns inte eftersom det är på innersidan. Jag är 160cm och den passar perfekt ner till fötterna med klackar.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Balklänning - Jättefin klänning perfekt till bal eller sittning! Endast testad. Ca 154 cm från bandets stygn och ner. Längden på banden kan justeras med knytningen i ryggen. Bra kvalitet. ”Ostronfärgad”. Storlek 38 men skulle säga att den funkar för alla mellan 36-40.
Balklänning - Använd 1 gång, sitter jättefint och är oskadd. Nypris 1 569kr Strl 36
Jättefin balklänning  - Säljer denna fina balklänning som jag aldrig använt, den är helt ny och det hade gått för långt tid att skicka tillbaka. Nypris 1379kr.
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Guld

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin balklänning i en champange färg från ASOS, slutsåld på hemsidan💕 nypris 859 använt 1 gång så i fint skick men lite teckn på använd😊 jag är 167 cm

Wilmalarsson
Wilmalarsson
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Klänning - Så fin och somrig klänning som inte kommer till användning för mig. Klänningen är använd fåtal gånger och i fint skick! (De första bilderna i annonsen är lånade)🤍
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
balklänning - säljer min jättefina balklänning från jj house!  Jag är 165cm och på första bilden har jag även 3cm klack så klänningen är ganska lång💞
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷