Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Jeans klänning
Jeans klänning - 89 Jeans klänning - 90 Jeans klänning - 91

Jeans klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As cool beige klänning, ganska stretchig och bara ett halvår gammal.

Isabelle Wagner
Isabelle Wagner
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeans topp och klänning - Säljer en snygg leopardmönstrad klänning med resår i midjan som ger en skön passform. Och en jeans topp. Man kan beställa för sig!
Jeans klänning  - En fin jeans klänning som är oanvänd utan prislapp. Storleken är 36
Jeans klänning - Sommrig rosa jeansklänning som är perfekt som en vardagsklänning. Knappt använd. 💕Det finns en dragkedja på baksidan
jeans klänning  - jätte snygg rosa jeans klänning med lång dragkedja på ryggen! storlek 32 men passar XXS och XS 🤍 skön och lätt att röra sig i 🫶🏼 nyskick!
Klänning - Säljer min somriga klänning som inte kommer till användning, inte använd mycket och i bra skick
Klänning - En stilren beige kortklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen är ärmlös och har en enkel, minimalistisk design som passar perfekt för en trendig look. Perfekt att styla med sneakers eller klackar.
Klänning  - En beige ribbad klänning från HM , super skön till sommaren , lite tjockare material
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕