Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: M-L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin gul klänning! använd ca 3 ggr sommaren 2019. Den har tyvärr blivit för kort för mig så måste sälja den! Den är ganska stretchig.

strix.fox
strix.fox
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Rutig gul sommarklänning! Passar jättebra till sommaren!🌼
Klänning - En klänning som jag har inte alls använt då jag ville tajta den men är för lat, perfekt för sommar fester🤍
Klänning - Fin gul långklänning, se bilder för detaljer
Gul klänning - Jättefin gul klänning i spets material med innertyg i storlek 34. Enda anledningen till att den säljs är för att jag känner att den inte riktigt är min stil. I fint skick.
Klänning hm - Superfin gul volang klänning från hm!!! Perfekt till sommaren och att ha till bal. Storlek xs men passar s också, aldrig använd💕💕💕
Klänning  - Supersnygg figursydd gul klänning från hm med snörning i ryggen, nyskick
Klänning  - Ljusgul klänning från H&M ny
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul volangklänning med knyt - Supersöt ljusgul kortklänning med volangdetaljer längs urringningen och nederkanten. Klänningen har knytband på axlarna och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Marinblå balklänning - Säljer min jättefina balklänning! Jättefint skick, förutom lite slitningar längst ner (skriv för fler bilder), endast använd en gång! Kan tänka mig gå ner lite i pris också💘🫰
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)