Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grönmönstrad sommarklänning  - Snygg kort klänning från H&M i storlek S med tropiskt bladmönster i grönt och vitt. Klänningen har v-ringad hals och är ärmlös, perfekt för varma dagar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden och har en lätt, flowy passform.
Sommarklänning  - Så fin sommarklänning i linne material
Sommarklänning - Helt ny med lapp kvar, supergullig med knytning baktill
Sommarklänning  - Jätte fin blommiga sommarklänning 🩷 Finns ingen lapp men uppskattar att klänningen är storlek S, skriv privat ifall ni önskar mått eller undrar något🩷
Fin sommarklänning  - En jätte fin blommig sommarklänning från bikbok, den har en dragkedja på sidan och är liiite för lång för mig som är 166cm. Storlek xs, men passar s. Skriv om du vill ha mer bilder med den på 💕
Sommarklänning
Sommarklänning  - 89 Sommarklänning  - 90 Sommarklänning  - 91

Sommarklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sommarklänning från Divided H&M i strl 36. Marinblå men vita prickar. Så härlig sommarklänning att ha på varma dagar!! Tyvärr tycker jag den blivit för kort för mig:/ säljer för 75 kr elr högsta bud.

rebeccavanoverbeek
rebeccavanoverbeek
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla