Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Jersey Tröja från H&M
Jersey Tröja från H&M - 89 Jersey Tröja från H&M - 90 Jersey Tröja från H&M - 91

Jersey Tröja från H&M

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd. God skick i strl S.

Isabellaq
Isabellaq
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jersey Dress H&M - Säljer båda dessa populära Jersey Dresses från H&M i storlek i Medium. Snygga och Perfekt inför sommaren 😍
Svartvit klänning från H&M i jersey tyg  - Svartvit figurnära tight klänning från H&Ms märke Divided i jersey tyg. Svart på sidorna för att forma siluett till ett timglas. Använd 1 gång. *OBS! Första bilden är lånad från H&M*
Dress - halterneck jersey - Endast testad.
H&M, S - En vit blommig klänning i st S, använd en gång. Den är i bra skick. Den sitter över knäna, ca mitten av låret. En jätte bra midsommar klänning eller skolavslutning.  60kr+frakt
H&M, S - Svart blommig klänning i st S, aldrig använd. Den är i bra skick. Den är över knäna, ca i mitten av låret.  60kr+frakt
Leopardmönstrad tröja från H&M - Säljer en  leopardmönstrad tröja från H&M i storlek M. Långa ärmar o bekvämt material, som ny.
Svart långärmad tröja från H&M - Säljer en stilren svart långärmad klänning från H&M. Perfekt för kyligare dagar och lätt att matcha med olika outfits. Klänningen har en enkel design och är bekväm att bära.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa axelbandslös volangklänning - Söt rosa kortklänning med smockad överdel och dubbla volanglager i kjolen. Klänningen är axelbandslös och har broderade detaljer i tyget som ger en lekfull känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd 1 gång. Nypris 699. Säljs för den användes för lite 💓
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Söt prickig klänning från Zara, storlek S❤️
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Vit offshoulder långklänning med volang - Säljer denna jätte fina klänning perfekt till bal. Den är helt ny med prislapp kvar! Skriv vid fler frågor!💗
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Ljusgul balklänning  - Säljer min otroligt fina balklänning från ASOS, perfekt färg till sommaren!! Endast använd en kväll, banden är justerbara❣️passar mig som oftast har XS eller S i storlek💞
Vit studentklänning - Säljer en vit kortklänning från NA-KD med oneshoulder-design och puffärm. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett slätt material som ger en elegant look. Perfekt till studenten och midsommar, aldrig använt den!!