Myy Hellgren
Myy Hellgren
Klänning med grönt animal print
Klänning med grönt animal print  - 89 Klänning med grönt animal print  - 90 Klänning med grönt animal print  - 91

Klänning med grönt animal print

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en oanvänd, grön klänning köpt på h&m! Den är väldigt cool och kan bli nerklädd såväl som uppklädd 🌿 Behösv fler bilder så hör av er! Köparen står för frakten!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa prickig volangklänning - Supersöt ljusrosa kortklänning med vita prickar, smala axelband och knappar framtill. Klänningen har flera lager volanger nedtill och är gjord i ett lätt bomullstyg som känns perfekt för varma dagar.
Vit kortklänning med volang - Supersnygg vit kortklänning med breda volangdetaljer runt axlar och urringning. Klänningen är ärmlös och har en figurnära passform med ribbad struktur. Perfekt för dig som vill ha en trendig och feminin look med extra statement vid axlarna.
Vit kort klänning med spetsdetaljer student klänning - Supersöt vit kort klänning med v-ringning och spetsdetaljer. Klänningen har puffiga långärmar, markerad midja och ett flowigt kjolparti. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Materialet är lätt och luftigt bomull med broderade detaljer.
Zara klänning - Supersöt ljusrosa kort klänning från Zara, använd fåtal gånger💕💕
Långklänning - Säljer min klänning jag använde till balen! Men kan användas i fler ”fintillfällen” såklart🫶Från bubbleroom i storlek S! Endast använd 1 gång💕 Skriv för fler bilder.
Klänning - Säljer min jättefina klänning från Zara dom passar perfekt nu till jul och nyår! Den har sammet upptill och satin nedtill. Endast använd två gånger🥰 passar S
Klänning  - Magisk klänning- perfekt nu till chrismas season🌟✨
Krämfärgad långklänning från Showpo - Oanvänd balklänning från Showpo! Säljer för 800!! Nypris var 1000kr + tull och frakt!!! Säljer pga för stor