Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
klänning
klänning  - 89

klänning

Storlek: 44
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

39 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kläning med tunt och skönt material

Alexandra
Alexandra
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Använd en gång. Köpt för 299, sitter så himla fina och smickrande, Perfekt till sommaren , student och liknande! Den har ett jättefint tyg 🌟 köpt på hm i Italien .kan skicka fler bilder vid intresse
Klänning - Säljer denna klänning från H&M, den är endast testad ( prislapp kvar ) Köpte dem för 249kr 💕
Klänning  - Vit klänning med öppenrygg, använd endast en gång 🤍
Klänning  - Volangklänning i från H&M i storlek 158. Använd, men i bra skick. Kan fraktas men köparen står för frakten 💕
Klänning  - Säljer min skit snygga klänning som inte kommer till användning längre. Använd en gång är som ny! Storlek xs med passar s. Original pris: 500kr men säljer för 300kr+frakt. Finns fler bilder❤️
Klänning  - Fin vit klänning med låg rygg.nypris,250kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕