Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit puffärmsklänning
Vit puffärmsklänning  - 89

Vit puffärmsklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vit klänning med puffärmar ifrån H&M, använd fåtal gånger.

WL
WL
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart puffärms klänning  - Superfin svart puffärms klänning i storlek 40 från missguided. Använt 1 gång som nyskick. Funkar lika bra offshoulder.
Svart puffärms klänning - Superfin puffärmsklänning i svart, skriv vid frågor
Vit klänning  - Aldrig använd har prislapp kvar
Vit långlänning - Suuuper fin vit lång klänning! säljer då jag har många andra🥰
Vit klänning - Vit, tunn, tight klänning, perfekt som studentklänning🥂 Sparsamt använd!
Vit klänning - Vit klänning med öppen rygg, precis ovanför knäna på mig som är 1,68
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel