Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svart/blommig klänning ifrån H&M❣️aldrig använd, köpt för 249kr, säljer för 149kr🫶🏻

Bella💥
Bella💥
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - S - Klänning i storlek S Säljs för 40kr
Klänning - Svart klänning som är endast testad som även har pris lappen kvar!
Fin klänning! - Fin klänning med zebra mönster i glitter🦓
klänning - jääääätteeee fin sommarklänning som jag bara använt en gång❤️
Klänning  - Helt ny klänning från hm aldrig andvända jätte fin till sommaren storlek S.💗 Tror inte dena klänning finns längre hos hm.
Klänning  - Helt ny klänning från HM. Aldrig använd med prislapp kvar.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.