Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
H&M klänning
H&M klänning  - 89 H&M klänning  - 90 H&M klänning  - 91

H&M klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lovely dress that I have to sell because it’s too small for me:(

Gabigosciu
Gabigosciu
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning h&m - Jättefin klänning från H&M aldrig använt 💖säljer pga att den är lite liten storlek 32 men jättefint material
Klänning h&m - använd 1 gång bara till ett event men annars helt oanvänd. ingen defekter vad jag kan se och skriv vid frågor!!🫶🏼
Klänning från H&M - Säljer nu denna söta klänning från H&M. Knappt använd. Hör av er vid frågor!💕
H&M klänning  - Oanvänd H&M klänning , det är för små för mig . Gärna att diskutera
Klänning från H&M - Svart miniklänning med orange och vit rand längs sidan. Knappt använd och säljs för att den inte används. Pris går att diskutera.
H&M klänning - Svart sommarklänning köpt på H&M. Inte använd vidare mycket, men uppsydd i ärmarna (går att ändra tillbaka om man vill) då den hade väldigt långa ärmar. Köparen betalar frakt<3
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕