Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Snygg svart klänning i sammet från hm. Storlek S
Snygg svart klänning i sammet från hm. Storlek S - 89 Snygg svart klänning i sammet från hm. Storlek S - 90

Snygg svart klänning i sammet från hm. Storlek S

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin sammets klänning, från hm. Möts upp i Östermalm eller betalar köparen frakten

H&M
Lovis
Lovis
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sammet klänning från hm stl 36/s - Köpt från en second hand förra året. Jag själv har använt den fåtal gånger och varan är i fint skick😊 säljer den för att jag inte använder den längre sen är den lite för liten för mig som vanligtvis har stl M. 129kr👍
svart sammets klänning från hm  - Sjukt fin klänning från hm. Har aldrig använt så den är i väldigt bra skick.💞 Storlek: xxs
H&M svart klänning, storlek S - Svart klänning med lång ärm och en avslappnad passform. Klänningen har en rund halsringning fram. Den har en lös silhuett och en volang nedtill.
HM storlek S - Jätte fin klänning använda en gång storlek S
Sammet klänning st s - Jättefin sick hämta hos mig i Göteborg (41464) eller skickar jag för 55kr
H&M svart off-shoulder klänning, storlek S - Enkel och stilren svart långklänning från H&M i stretchigt och mjukt material. Klänningen har korta ärmar, rundad halsringning och en rak, något figurnära passform. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Sammet klänning - En sammet klänning med små nitar på. Klänningen är från h&m och är i god skick. Använd endast en gång.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Klänning Zara  - Söt vit klänning med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett broderat spetsmönster över hela plagget och en figurnära passform upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷