Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
sommarklänning
sommarklänning - 89 sommarklänning - 90

sommarklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättesöt sommarklänning med blommor på. från hm i bra skick. säljs då den är för liten. möts i stockholm🌵

freddie
freddie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarklänning - Har sytt in den lite i midjan så den sitter som en smäck, nyskick. Passar xxs/xs💗
Sommarklänning  - Såå gullig klänning från hm i stl 34. Passar så bra nu i sommar! 💕 Skriv privat för fler frågor eller bilder
Sommarklänning  - Säljer en jätte fin klänning med väldigt somrig vibe. Den når stax över mina anklar och jag är 158cm lång. Banden som den har går även att ta av så man kan ha den som en strapless klänning💚Den är helt oanvänd.
Sommarklänning  - Jättefin sommarklänning från H&M. Blå med vitt mönster
Sommarklänning  - En svart och en rosa sommarklänning från hm. Båda är i storlek xs och i mycket bra skick. 200kr för båda. Pris går att diskutera.
Söt sommarklänning! - Fin sommarklänning med korsad rygg! Svart med vita prickar
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗